Тварини
Выберите категорию Кішки Выберите категорию Все
 
Цена Не важно
Стать Не важно
Вік Не важно
Буча
  • Искать по всей Украине
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницький
  • Львів
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Харків
  • Ужгород
  • Тернопіль
Не найдено - ""
Кішки
Фильтровать результаты

Реклама на Sbou.com.ua

Знайдіть аудиторію для свого бізнесу лише за 99 гривень

Знайти зараз

Кішки та кошенята Буча

Первые объявления в списке - это "Платные услуги"

Объявлений по вашему запросу не найдено.
Смягчите условия поиска, или попробуйте еще раз.
Или перейдите на страницу всех объявлений

Посмотреть все объявления

Есть что предложить людям?

Предложите свои услуги или товары людям — это удобно.

Подать объявление


Результаты поиска в Google

Первые объявления в списке - это "Платные услуги"

Объявлений по вашему запросу не найдено.
Смягчите условия поиска, или попробуйте еще раз.
Или перейдите на страницу всех объявлений

Посмотреть все объявления

Есть что предложить людям?

Предложите свои услуги или товары людям — это удобно.

Подать объявление


Результаты поиска в Google

Кішки в Бучі Без породи в Бучі, Абіссинська кішка в Бучі, Американський керл в Бучі, Бенгальська кішка в Бучі, Британська кішка в Бучі, Бурманська кішка в Бучі, Девон-рекс в Бучі, Донський сфінкс в Бучі, Європейська короткошерста кішка в Бучі, Канадський сфінкс в Бучі, Корніш-рекс в Бучі, Курильський бобтейл в Бучі, Манчкін в Бучі, Мейн-кун в Бучі, Меконгський бобтейл в Бучі, Невська маскарадна кішка в Бучі, Норвезька лісова кішка в Бучі, Орієнтальна кішка в Бучі, Персидська кішка в Бучі, Петерболд в Бучі, Російська блакитна кішка в Бучі, Селкірк-рекс в Бучі, Сіамська кішка в Бучі, Сибірська кішка в Бучі, Сінгапурська кішка в Бучі, Сомалійська кішка в Бучі, Тайська кішка в Бучі, Турецька ангора в Бучі, Шотландська кішка в Бучі, Шотландська висловуха кішка в Бучі, Екзотична кішка в Бучі, Японський бобтейл в Бучі, Інша порода кішки в Бучі

Який породи вибрати кошеня

Вирішивши купити кошеня необхідно пам'ятати, що окрім позитивних емоцій у вас з'являться і певні обов'язки, адже домашні вихованці також вимагають кохання та ласки. В першу чергу, необхідно визначити для яких цілей ви купуєте кошеня: для подальшого розведення або для будинку. Якщо ви плануєте відвідувати виставки або займатися розведенням породи, краще звернутися в розплідник. Однак новачкові буває важко впоратися з цим завданням, адже тут потрібні спеціальні знання.

Незалежно від того для яких цілей був придбаний кіт або кішка вони однаково потребують догляду та турботи. Найкраще розподілити обов'язки між членами сім'ї. Якщо вихованець купується для дитини, йому необхідно пояснити правила догляду і не забувати контролювати.

Якій породі віддати перевагу

Від породи залежатиме подальший зовнішній вигляд, особливості поведінки та характер тварини. Різним породам потрібний різний догляд. Наприклад, у дорослих  персів  довжина вовни може досягати 15 см тому крім індивідуального догляду за ними додадуться клопіт при збиранні. Щоб шерсть була здоровою, пухнастою і не сипалася, доведеться докласти чимало зусиль: вичісувати, давати вітаміни.

Великою популярністю користуються  британці  та  шотландці . Вони мають коротку вовну, що практично не потребує догляду та кумедний зовнішній вигляд.

Хтось віддає перевагу  сфінксам , які зовсім не мають вовни, проте часто мерзнуть і перед прогулянкою їх шкіру треба змащувати сонцезахисним кремом.

Сіамські  породи незалежно від віку залишаються рухливими та грайливими, а сибірська порода відрізняється спокійним характером і більшу частину часу віддають сну.

Після того, як ви визначитися з породою необхідно вирішити, де придбати тварину. Сьогодні в Україні є безліч розплідників, які займаються розведенням тварин шоу класу, у них стежать за здоров'ям вихованців, вчасно їх прищеплюють.

Якщо вам потрібне кошеня для будинку без амбіцій, то набагато простіше придбати його в зоомагазині або за оголошенням, наприклад на Sbou. Адже тут продається величезна кількість тварин і у вас є унікальна можливість не лише вибрати, а й поспілкуватися з господарем щодо змісту, особливостей характеру та уподобань.

Основні правила вибору

Варто зазначити, що здорове кошеня відразу видно, воно активно грає, йде на контакт. Проте ретельніший огляд також необхідний.

  1. Оптимальним вважається вік 2-3 місяці, коли кошеня навчилося самостійно їсти і не потребує материнського молока, а також привчене до лотка і має стійкий імунітет.
  2. Тварина має активно рухатись, давати себе гладити, бути допитливим.
  3. Вовна має бути гладкою і шовковистою, без грудочок.
  4. Щодо зовнішнього вигляду: очі не повинні сльозитись, вушка бути чистими. Кошеня має бути не товстим і не худим.

Якщо є можливість, подивіться, як кошеня їсть і що воно їсть, апетит має бути добрим, але в міру. Правильно підібраний корм із перших місяців життя є запорукою здорового розвитку.